صباشیمی
۱۴۰۳ چهارشنبه ۹ خرداد
درباره ما
 
                                           
 
 
 
شرکت اصفهان صبا شیمی در سال 1381 تاسیس گردیده که همواره افتخار تولید مواد شیمیایی خاص جهت بزرگترین و معتبرترین شرکت‌ ها و کارخانجات بزرگ فولاد کشوربه همراه تجارب ارزشمند و دانش فنی روز را داشته است.
 
این شرکت تولید کننده ی مواد شیمیایی صنعتی خاص جهت بسیاری از شرکت های ایرانی تا ظرفیت 40000 تن در سال می باشد و این در حالی است که افزایش 35 درصد ظرفیت تولید در صورت افزایش تقاضای بازار داخلی و صادرات محصولات به کشور های خارجی نیز جزء توانایی های این مجموعه می باشد.
 
برخی از محصولات خاص شرکت اصفهان صبا شیمی برای اولین بار درخاور میانه تولید شده که در حال حاضر در صنایع نفت ، پتروشیمی و فولاد ایران مورد استفاده قرار گرفته اند.
 
همچنین همکاری با اساتید محترم دانشگاههای مطرح کشور و بهره گیری از دانش و امکانات آزمایشگاه های تخصصی و پیشرفته کشور، باعث افزایش توانمندی این شرکت در امرتولید و رعایت استانداردها در انجام تست های مورد نیاز محصولات گردیده است.
 
تولیدات ما شامل بیش از 200 محصول است که عبارتند از انواع شوینده های صنعتی ،پوشش های تبدیلی ، مواد ضد خوردگی ، روانکار های فلزکاری ، روغن های محافظ ، ضد کف ها و ...
تاریخ: 1400/05/30
تعداد بازدید: 4000
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت صبا شیمی می باشد.
Distribution or reproduction of any information taken from this website is allowed only when link to www.sabachem.com. 123
Powered by DorsaPortal